Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Welkom op de NV Kunstgalerij

De NV Kunstgalerij met Jacques Dujardin

Het bestuur van de Nederlandse Vereniging is verheugd om U via de kunstgalerij  aan U voor te stellen: Jacques Dujardin

Als imker- kunstenaar neemt hij het op voor de bedreigde verscheidenheid in de natuur.  Kunst is voor hem een activistisch vehikel om de kijker mee te nemen of zelfs mee te sleuren naar de essentie van het leven in de natuur.  De bedreigde “Bij” ,  de honigbij is daarbij voor hem instrumenteel. Voor hem staat kunst ons bij in nood en moeilijke tijden. Kunst kan de waarde van de natuur benadrukken en kan ons daarbij inspireren, ons troosten en verbinden.

Gedurende de Artiestentoer is de NV Kunstgalerij open op vrijdag 19 mei van 14-18 uur en op zaterdag 20 mei en zondag 21 mei van 11-18 uur. Donderdag 18 mei  is de NV gesloten.

Doorgaans is de NV Kunstgalerij voor niet-leden open elke vrijdagmiddag van 15.30-18.00 uur of op afspraak.