Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nieuwe Nederlandse ambassadeur op bezoek bij de vereniging

Het bestuur van de Nederlandse Vereniging kijkt inmiddels terug op een geslaagd kennismakingsbezoek van Ambassadeur Kleiweg de Zwaan aan onze vereniging als nieuwe Ambassadeur van het Koninkrijk der Nederlanden in België. Hij nam zelf het initiatief om een bezoek te entameren. Zijn wijze van “open” discussiëren over zaken die van gemeenschappelijk belang kunnen zijn, gaf het bestuur een “hart onder de riem”. Het beschermheerschap van onze vereniging nam hij gaarne aan. De overhandiging van de geloofsbrieven aan de Koning heeft op 29 september 2020 plaatsgehad. De “corona” groepsfoto in de tuin met (voor alle duidelijkheid) de Ambassadeur staat derde van rechts.

0 Berichten

Er zijn nog berichten geplaatst

Laat een bericht achter