Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Uit de Bestuurskamer juni

  1. Covid/exit?

De agenda van de laatste bestuursvergadering (BV 220516) was wat Covid betreft een ommekeer. Voor de eerste keer na meer dan 2 jaar stond Covid niet meer op de agenda. Geen discussie was meer nodig over bijzondere beschermingsmaatregelen. Het bestuur blijft evenwel op zijn qui-vive sinds geroezemoes over nieuwe varianten de ronde doet en de noodzaak van een tweede booster groter wordt.

  1. Ledenboekje:

Een vereniging zonder ledenboekje is als een lied zonder refrein of als een klok zonder wijzers. Het recentelijk verschijnen van het nieuwe boekje heeft het bestuur tot grote vreugde gestemd. Langs deze weg wil het bestuur dan ook zowel onze webmaster Jos Thomeer als Caroline Ernst bedanken voor hun inzet en het monnikenwerk bij het samenstellen van het boekje.

  1. Nationale herdenking 4 mei:

Mede door het late inseinen van de organisatie details waren onvoldoende mensen op de hoogte van de nationale herdenking in Evere. Volgend jaar hoopt het bestuur op meer weerklank binnen de NV. Een verslag vindt U verder in het e-blad.

  1. Aanpassing prijslijst:

Gezien de prijsstijgingen bij de leveranciers zijn een beperkt aantal drankjes in prijs verhoogd.

  1. Bijzondere bijeenkomsten juni 2022:

Graag verwijst het bestuur naar een drietal programmaonderdelen in juni. Het betreffen:

  • De Happy Hour van 1 juni waarop U een aantal nieuwe wijnen kunt uitproberen. (Zie verder in het E-blad).
  • Lezing op 15 juni door Mark Eyskens: “Vandaag is morgen gisteren.”
  • De traditionele Haringavond op 22 juni.

Namens het bestuur:

Paul Brouwer (voorzitter)

27 mei 2022

0 Berichten

Er zijn nog berichten geplaatst

Laat een bericht achter